Akcja charytatywna „Pomagamy Ani Misztal” – 4 grudnia

plakat Kiermasz 2023

Akcja charytatywna „Pomagamy Ani Misztal” – 4 grudnia

 

Serdecznie zachęcamy do udziału w akcji charytatywnej „Kiermasz słodkości i rozmaitości. Pomagamy Ani Misztal”.
Anna Misztal to wieloletni pracownik Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Kielcach. W maju ubiegłego roku zdiagnozowano u Niej ciężką chorobę – stwardnienie zanikowe boczne (SLA). Choroba Ani przebiega nieszablonowo, a Jej Rodzina nie traci nadziei, że da się ją powstrzymać. Jednak koszty stałej rehabilitacji, suplementacji i różnych zabiegów usprawniających codzienne życie Ani, są bardzo kosztowne. Informacje o szczegółach leczenia i rehabilitacji Ani można uzyskać na stronie fundacji Siepomaga.
Zachęcamy do udziału w Kiermaszu dla Ani, który odbędzie się na terenie Świętokrzyskiego Urzędu Wojewódzkiego w Kielcach, obok Biura Obsługi Klienta – 4 grudnia, w godzinach 7.00-15.00. Na kiermaszu będzie można kupić pyszne domowe wypieki,  pierniki i inne słodkości oraz rozmaite rzeczy, w tym np. ozdoby świąteczne, książki, zabawki.
Ubiegłoroczny kiermasz dla Ani dodał Jej nie tylko wsparcia finansowego, ale też sił do dalszej walki z chorobą. W tym roku również liczymy na ludzi o wielkim sercu. Państwa pomoc będzie nieoceniona! Z góry dziękujemy za udział w akcji i za serce okazane naszej koleżance!

                                                          Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Kielcach

plakat Kiermasz 2023 plakat Kiermasz 2023

 

 

 

 

Skip to content