KIERMASZ 28 listopada 2022r. – POMAGAMY ANI MISZTAL

Plakat z kobietą

KIERMASZ 28 listopada 2022r. – POMAGAMY ANI MISZTAL

 

Serdecznie zachęcamy do udziału w akcji charytatywnej pn. „Kiermasz słodkości i rozmaitości. Pomagamy Ani Misztal”.
Anna Misztal to wieloletni pracownik Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Kielcach. W maju tego roku zdiagnozowano u Niej ciężką chorobę – stwardnienie zanikowe boczne (SLA). Od sierpnia Ania rozpoczęła terapię, która jest bardzo kosztowna. Informacje o szczegółach leczenia i rehabilitacji Ani można uzyskać na stronie fundacji Siepomaga:

https://www.siepomaga.pl/anna-misztal

Zachęcamy do udziału w Kiermaszu dla Ani, który odbędzie się na terenie Świętokrzyskiego Urzędu Wojewódzkiego w Kielcach, obok Biura Obsługi Klienta, w dniu 28 listopada, w godzinach 7:00-15:00. Na kiermaszu będzie można kupić słodkości takie jak: pyszne domowe ciasta,  miody, pierniki oraz inne rzeczy, w tym np. ozdoby choinkowe, książki, zabawki.
Ania to bardzo dobry człowiek. Zawsze wspierająca, potrafiąca słuchać drugiego człowieka, niezwykle empatyczna, uśmiechnięta i kochająca życie. Rodzina Ani pokłada ogromną nadzieję w ludziach o wielkim sercu, których wsparcie finansowe pozwoli kontynuować leczenie i rehabilitację. Państwa pomoc będzie nieoceniona! Z góry dziękujemy za udział w akcji i za serce okazane naszej koleżance!

Plakat z kobietą

 

 

 

 

Skip to content